چارلز اولیویرا: اگه من تصمیم گیرنده باشم میخوام با کانر فایت کنم

Charles Oliveira 3

در حالیکه زمزمه‌ی مبارزه‌ی چارلز اولیویرا – اسلام ماخاچف به گوش می‌رسد، قهرمان برزیلی به دنبال مبارزه‌ای با کانر مک گرگور است. اولیویرا در صحبت اخیر خود در “یو اف سی‌ اکس” گفت: 

اگه من بخوام انتخاب کنم کانر انتخابمه چون اون پول تو حسابم میریزه. 

اولیویرا در مورد اینکه حق کانر تایتل شات نیست گفت: 

این صحبت همیشه در مورد کانر بوده، داستین پویریر هم همینطور. اون همیشه توی صف از همه جلو میزنه و همه این رو میدوننن. اما من فکر می‌کنم که حقم هست که بتونم انتخاب کنم و انتخابم کانره. مردم خیلی‌ در مورد این مسابقه صحبت میکنن. اونها فکر کنم که دوست داشته باشن که این بازی برگزار بشه. یو اف سی‌ هنوز چیزی بم نگفته. من میخوام اواخر امسال مسابقه بدم اما اگه قرار باشه که اینشکلی باشه ترجیح میدم در ماه ژانویه (اوایل سال ۲۰۲۳) در برزیل مسابقه بدم اگه اون رویداد اتفاق بیوفته. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.