چارلز اولیویرا: اول اسلام رو شکست میدم و بعد حبیب رو به چالش میکشم

Islam Makhachev vs Charles Oliveira

حبیب نورماگومدوف در یکی‌ از مصاحبات اخیر خود گفته بود که مایل است که تیم آنها به برزیل سفر کرده تا اسلام، اولیویرا را در خانه‌ی خود سابمیت کند. چارلز اولیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود نسبت به این صحبت واکنش نشان داد و گفت: 

اگه اونها واقعا اینو میخوان، اونها باید به دنبال قهرمان بیان. باید دنبالش باشن و تعقیبش کنن همونکاری که من کردم. بعدش قهرمان شدم. من میخوام که توی دسامبر فایت کنم. آیا واقعا اینو میخواین؟ بنابراین یه حرکت جالبی‌ کنید. الان دارم با شما صحبت می‌کنم. بیاین در ماه ژانویه توی برزیل فایت کنیم. آیا این چیزی نیست که شما واقعا به دنبالشین؟ پس این فایتو بیشتر بفروشین. اما حبیب تو سه دفعه در مورد من پیشبینی‌ کردی و هر دفعه هم اشتباه کردی. من نمیگم که اسلام رو ناک اوت یا سابمیت می‌کنم اما شکستش میدم. این دسته یه مشکلی داره و اسم اون مشکل هم چارلز اولیویراست. فرقی‌ نداره چی‌ میگن. اگه واقعا میخوان مسابقه بدن من هم میخوام. ببینید کانر رو بیخیال شین در حال حاضر. بی‌خیال شین. چارلز اولیویرا – اسلام ماخاچف در برزیل. آیا این مسابقه رو میخواین؟ ما درستش می‌کنیم. 

چارلز در ادامه گفت: 

اسلام رو شکست میدم و کسی‌ چی‌ میدونه شاید حبیب از بازنشستگی برگرده و بخواد مسابقه بده. اون دو تا هر چی‌ میخوان میتونن بگن. مشکل این دسته من هستم. من یکی‌ از بهترین جوجیتسوهای این دسته و یو اف سی‌ رو دارم. به نظرم اینا دارن زیادی حرف میزنن. اونها میخوان برن رو مخم اما این اتفاق نمیفته. حبیب قهرمان بود، ۲۹ برد پشت پیاپی و هیچوقت حرفی‌ نمیزد. مسابقاتشو خیلی‌ خوب میفروخت. اما الان اون همش داره حرف میزنه. اگه بخوایم حرف بزنیم پس من میگم: من اسلام رو شکست میدم و حبیب رو به چالش میکشم که از بازنشتگی برگرده. این مسابقه ایه که همه دوست دارن ببیننش. همه میگن که حبیب خیلی‌ سرسخته و من واسش احترام زیادی قائلم اما این اواخر زیادی داره حرف میزنه.  

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.