انتقاد هنری سهودو از عملکرد ایزرائیل آدسانیا

henry cejudo

به نظر اغلب هواداران‌ ام ام‌ ای مسابقه‌ی اصلی‌ رویداد یو اف سی‌ ۲۷۶ کسل کننده بود. بخشی از تماشاگران پس از راند چهارم بازی آدسانیا – جرد کنونیر محل مسابقه را ترک کردن و بسیاری نیز با هو کشیدن اعتراض خود را نشان دادند. آدسانیا پس از مسابقات در واکنش به هو کردن او توسط تماشاگران به آنها تاخت. هنری سهودو قهرمان سابق یو اف سی‌ در قسمتی‌ از صحبت خود با اشمو گفت:

با عقل جور در نمیاد وقتی‌ که تو اونطوری با موزیک اندرتیکر وارد میشی‌ و عملکردی از خودت نشون ندادی شب شنبه. قابل قبول نبود. تو باید شروع کنی‌ و با عملکردت یه چیزی نشون بدی. مین ایونت‌ها (مسابقات اصلی‌ کارت) خاصن. اگه قرار باشه نتونه عملکرد خوبی‌ داشته باشه یو اف سی‌ روش اصرار نکنین. اون یه فایتر دسیژنیه. اون خیلی‌ سر و صدا میکنه اما با عملکردش چیزی نشون نمیده. فکر می‌کنم اگه قراره دیگران رو به چالش بکشی و یه سری حرف‌ها بزنی‌ که تمومشون میکنی‌ و غیره باید یه کار چشمگیری کنی‌. مردم بیشتر ورود اون رو دوست دارن تا بازیش رو. و این یه مشکلیه چون توی اون چیزی که قراره خوب باشی‌ فایت کردنه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.