رافائل دوس انجوس در صورت پیروزی به دنبال چارلز اولیویرا خواهد بود

rafael dos anjos rda

رافائل دوس انجوس قهرمان سابق یو اف سی‌ که در مسابقات فردا به مصاف رافائل فیزیف میرود در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد تمایل خود به نبرد در مقابل چارلز اولیویرا گفت: 

الان چارلز اولیویرا توی اوجشه. فایترها، فقط صحبت ذهنیت اونهاست، چارلز هم ذهنیتش درسته و اعتماد به نفس خیلی‌ خوبی‌ داره. اما همه‌ی ما میدونیم که اون چند بار ناک اوت هم شده، اما الان زمان زمان چارلزه. اعتماد بنفس بالایی‌ داره و روی نوار برده. همونطور که دیدید وقتی‌ اون داستین پویریر رو برد روی زمین داستین اون رو گرفت و فقط می‌خواست وقت رو بکشه. اون روی زمین مثل آدمهای بیچاره و ناامید بود. من روی زمین خوب کار می‌کنم و کمربند سیاه جوجیتسو دارم. میدونم چطور مچ دستم رو کنترل کنم و روی زمین آرامشم رو حفظ می‌کنم. جاستین گیچی هم درجا پشتشو تقدیم کرد به چارلز و وقتی‌ فایترها توی این دست و پا زدن‌ها میفتن پشتشون آزاد میشه، و چارلز توی این کار خوبه. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.