صحبتهای دوس انجوس پس از شکست در مقابل رافائل فیزیف

dos anjos

قهرمان سابق دسته‌ی سبک وزن یو اف سی‌ رافائل دوس انجوس در مسابقات اخیر این سازمان، در مقابل رافائل فیزیف متحمل شکست شد. از دوس انجوس سوال شد که آیا به نظر او داور این مسابقه بازی را زود متوقف کرد؟ دوس انجوس در واکنش گفت: 

فکر نمیکنم، باید مسابقه رو دوباره ببینم اما فکر نمیکنم. اون بازی رو منصفانه برد (فیزیف). دوباره باید بازی رو ببینم اما گیج شده بودم، مسابقه‌ی سختی بود. رافل حریف سرسختی بود. من واسه‌ی این مسابقه خیلی‌ سخت تمرین کرده بودم و توی بازی هم حس می‌کردم که مومنتوم دارم اما همینیه که هست. وقتی‌ وارد راند پنج شدیم با خودم گفتم که باید پرسش کنم مثل استایلم، فک می‌کردم که خسته شده اما خطرناک بود. اون دستهای سنگینی‌ داره و من در اوایل راند باید بیشتر مراقب میبودم. 

او در ادامه گفت: 

اون سرسخته، کمتر از این هم ازش انتظار نمیرفت. من میدونستم که فایترهای اروپای شرقی‌ سرسختن و میدونستم که این فایت سختی میشه. دفاعش توی تیکداون من رو یه ذره شگفتزده کرد اما در راند چهارم زدمش زمین و حتی یه زانویی پرشی هم بش زدم. تا راند پنجم فایت خیلی‌ نزدیکی‌ بود، احتمالا من یه خورده ازش جلوتر بودم اما متاسفانه ضربه خوردم و باختم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.