برایان اورتگا: هنوز نمیفهمم اون لعنتی چطور از زیر گیوتین خودشو رها کرد

Brian Ortega 2_compress75

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۶۶ برایان اورتگا در مصاف با الکساندر ولکانوفسکی شکست خورد. اورتگا در طول مسابقه ضربات بسیار زیادی را متحمل شد اما در راند سوم بازی ولکانوفسکی را در گیوتین خود گرفتار کرد. ولکانوفسکی با تلاش بسیار و به طرز عجیبی‌ از گیوتین اورتگا رها یافت و بازی را برد. اورتگا در صحبتهای اخیر خود در مورد آن بازی و گیوتین گفت: 

نشسته بودم و فیلم بازی رو داشتم چند بار نیگا می‌کردم و به خودم گفتم اون لعنتی چطور از اون چوک خودش رو رها کرد؟ در اون لحظه من داشتم جشن میگرفتم، اینو راست میگم. در اون شرایط اون رو در گیوتین گیر انداخته بودم و با خودم گفتم دارم قهرمان دنیا میشم. منتظر بودم که تپ کنه که این اتفاق نیفتاد. اون در اومد و من با خودم گفتم بیخیال این لعنتی خیلی‌ سرسخته. بعدش اون اومد روم و با خودم گفتم که الان خیلی‌ عصبانیه. با خودم گفتم که امشب شب من نیست.  

لازم به ذکر است که فردا شب یاییر رودریگز در مسابقات یو اف سی‌ فایت نایت به مصاف برایان اورتگا میرود. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.