داستین پویریر: دوست دارم گیچی – کانر، اسلام – اولیویرا، و بن ایل – گمرات رو ببینم 

Dustin Poirier Atlanta 2

پویریر در مصاحبه‌ی اخیر خود با دنیل کورمیر در رل مچ میکر یو اف سی‌ گفت: 

جاستین گیچی در مقابل کانر مک گرگور. تبلیغات و سر و صدای پیرامون این مسابقه – یکیشون ناک اوت میشه، مثل تصادف شدید دو ماشین که شاخ به شاخ شدن و من اینو دوست دارم ببینم. 

چارلز اولیویرا در مقابل اسلام ماخاچف. باید اینو برگزار کنیم. میدونم که این مسابقه سر کمربند آزاد این دسته هست اما در چشم من چارلز داره از کمربندش دفاع میکنه اگه این بازی برگزار بشه. 

بن ایل داریوش – این غیر پیشبینیه، در مقابل گمرات، کسی‌ که باش تمرین می‌کنم. کسی‌ که بزور وارد رنکینگ شده، گرپلر خیلی‌ خوبیه و باید خودش رو در مقابل یه کارکشته بسنجه – و این مسابقه ایه که باید ست شد. مچ آپ خیلی‌ باحالی‌ میشه. داریوش میاد که برای زمین زدن گمرات مشکل داشته باشه و اگه موفق به این کار بشه دستهاش خیلی‌ درگیر میشن.   

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.