دانا وایت به صحبتهای اخیر لیون ادواردز واکنش نشان داد

dana white

نهایی شدن مبارزه‌ی حمزت چیمائف – نیت دیاز واکنش بسیاری از فایترهای یو اف سی‌ را به همراه داشت. بسیاری از جمله لیون ادواردز و دن هاردی فایتر سابق این سازمان، عملکرد یو اف سی‌ را به دلیل ناعادلانه بودن این مسابقه زیر سوال بردند. دانا وایت پرزیدنت یو اف سی‌ در واکنش به این صحبتها گفت: 

خیلی‌ حال می‌کنم وقتی‌ فایترها یا بقیه، یا هر کسی‌ دیگه‌ای به ما که بیزنسی‌ موفق و باور نکردنی و اینشکلی به وجود آوردیم، توصیه میکنند که چیکار کنیم بهتره. صحبت این بود که نیت رو با انگانو یا حمزت مچ کنیم، و چند گزینه‌ی دیگه که خیلی‌ خوب نمی‌شد. بنابراین من حمزت رو انتخاب کردم. می‌تونم اینو بتون بگم، لیون ادواردز، دن هاردی و دیگرانی که حرف مفت میزنن هیچ وقت با برادران دیاز سر و کار نداشتن. این یه تجربه‌ی خیلی‌ خاصیه. وقت وحشتناک زیادی میگیره (مذاکرات). ما این کار رو انجام دادیم و الان اینجاییم. این فایت خیلی‌ محبوبیه که مردم میخوان ببیننش، فایتیه که مردم دوستش دارن و اونیه که میخوان. دن هاردی و لیون ادواردز مجبور نیستن این مسابقه رو تماشا کنن، اونها اون شب میتونن برن سینما فیلم ببینن. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.