چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

Islam Makhachev vs Charles Oliveira

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت: 

خیلی‌ سعی‌ کردم که در زمان فایت کردنم مسابقه بدم مثل نوامبر یا دسامبر مثل پارسال. و از اونجایی که میدونیم که یو اف سی‌ قراره ماه ژانویه بیاد برزیل من تمام سعیمو کردم که اون موقع فایت کنیم اما همونطور که گفتی‌ این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن و حرف میزنن. اگه اونها میخواستن که مسابقه توی برزیل باشه حتما این اتفاق میفتاد. همه میدونن که من به دنبال این فایت نبودم، من اونیکی فایت رو میخواستم که پول خوبی‌ به همراه داشت. بهرحال همه میدونه که من کارکن یو اف سی‌ هستم، شما از این نمیتونید فرار کنید. ما از همه ی زوایا باشون بحث و گفتگو داشتیم، بعد از اینکه فهمیدم که برزیل نمیشه نیویورک رو پیشنهاد دادم که خونه‌ی هیچکدوممون نباشه اما تصمیم دیگه‌ای گرفته شده بود. اما خداییش قفس مسابقه همه جای دنیا یه شکله. اگه میتونستم انتخاب کنم برزیل رو انتخاب می‌کردم و کانر رو میخواستم اما اون ساکت بود. بنابراین سر و کله‌ی اسلام پیدا شد، اون کسیه که خیلی‌ قابل احترامه اما اونها همشون خیلی‌ حرف میزنن، علی‌ زیاد حرف زده، حبیب هم همینطور.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.