انتونی اسمیت: حرفهای قبل از مسابقه در مورد مگومد آنکالائف رو پس نمیگیرم 

Anthony Smith 2_compress81

انتونی اسمیت در رویداد یو اف سی‌ ۲۷۷ و در مقابل مگومد آنکالائف به دلیل شکستی از ناحیه‌ی مچ پا در راند دوم شکست خورد. اسمیت در آخرین صحبت خود با “بلیو یو می‌” در مورد صحبتهای قبل از مسابقه خود گفت: 

من سر همه‌ی حرفهایی‌ که قبل از مسابقه زدم هستم. من در بهیترین شرایط قرار داشتم و احساس می‌کردم که فایت اونشکلی که باید داره پیش میره. هیچ حرکتیش من رو سوپرایز نکرد، فکر می‌کنم که انتظار داشتم که بهتر از این باشه. اونقدری که فکر می‌کردم خوب نبود. اونقدر که فکر می‌کردم بزرگ هم نبود. تمام مدت (در راند یک) من با خودم میگفتم که این فایت خیلی‌ آسونیه. هیچ چیزی از تواناییهاش نمیخوام کم کنم اما اینشکلی نبود که بگیم اون کاری در مقابلم انجام داد. اون کارش درسته، اما اون فایت نشون نداد که صحبتهام غلط بوده. همونطور که گفتم اون لولو خورخوره‌ی دسته نیست.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.