اسلام ماخاچف: من واسه‌ی همه مسابقه‌ی وحشتناکیم

islam m

اسلام ماخاچف مدعی قهرمانی دسته‌ی سبک وزن یو اف سی‌ در صحبتهای اخیر خود در مورد مسابقه‌ی پیش رو در مقابل چارلز اولیویرا گفت: 

فکر نمیکنم که اون باورش این باشه که بتونه من رو شکست بده. چون همونطور که میدونید، وقتی‌ که مایکل چندلر رو شکست داد اون هیچ اسمی از من نیاورد. اون گفت داستین پویریر اما هیچوقت اسمی از من نبرد. اون نیت دیاز رو به چالش کشید، کانر رو چندین بار به چالش کشید اما هیچوقت اسم من رو نبرد. من مسابقه‌ی خیلی‌ سختیم برای همگی چون پلن همیشگیمو رو اجرا می‌کنم یعنی‌ ببرمشون روی زمین، همونجا نگهشون دارم و بزنمشون. من مسابقه‌ی وحشتناکیم برای همگی‌. همه این رو میدونه. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.