هنری سهودو: حمزت احتمالا زیادی تمرین میکنه

Henry cejudo

سهودو قهرمان سابق یو اف سی‌ در صحبتی‌ با هلن یی در مورد وزن حمزت چیمائف گفت: 

اگه خودش رو جم و جور نکنه دیگه نمیتونه برگرده به این وزن. اینو بتون قول میدم. حتی اگه خیلی‌ خایه هم داشته باشی‌ نمیتونی سر وزن برسی‌ چون اون حتی به ۱۷۸ پاوند هم به زور رسید (۸ پاوند بیشتر از وزن دسته). اون هر چی‌ در توان داشت رو انجام داد، مربیش میگفت که بالا آورده بود و همه‌ی اون صحبتها. من این‌ها رو تجربه کردم. اون حتما باید یه فکری به حال تمریناش کنه. اون احتمالا زیادی تمرین میکنه و همین هم باعث شده که متابولیسمش فعال تر بشه و بیشتر غذا بخوره. یه روشی‌ هست که میتونی سر وزن برسی‌ و حالت هم خوب باشه درحالیکه فشار بیش از حدی در تمرینات به بدنت نمیاری. من این کار رو می‌کردم و تنها دلیل صحبت کردن من هم در این رابطه همینه.

سهودو در ادامه و در مورد فایت حمزت در مقابل کوین هالند گفت: 

خیلی‌ خوبی‌ بود اما دوست داشتم بیشتر میدیدمش. اگه هالند تپ نمیکرد عملکرد حمزت در راند سه، چهار و پنج چه شکلی‌ میشد؟ واقعا دوست داشتم در مقابل یکی‌ میدیدمش که به چالشش بکشه که ببینیم چقدر خوبه. کوین هالند یه ضعف در بازیش هست و اون هم کشتیشه، و این واسه‌ی حمزت آسون بود. اما از اون ور هم دیدم که حمزت به نفس نفس افتاده بود که بش شک کردم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.